Sisene internetipanka

Sisesta kasutajatunnus ja vajuta Sisene nupule


  • Nordea koodirakendus
  • Digivõti
  • ID-kaart
  • Mobiil-ID
 
Kasutajatunnus:  
 Hea klient!

Peagi on oodata põnevaid muudatusi ja soovime, et sellega seonduv info jõuaks Teieni õigeaegselt. Palun uuendage oma kontaktandmeid: postiaadress, e-post ja telefon. Erakliendid saavad seda teha mugavalt internetipangas ning tuletame seda meelde ka internetipanka sisselogimisel. Äriklientidel palume selleks ühendust võtta meie klienditoega internetipangas, e-posti aadressil info@luminor.ee või helistades telefonil 628 3300.Välismaksete puhul on kohustuslik märkida saaja täpne aadress, sh riigi nimi. Saaja täieliku aadressita maksekorraldused tühistatakse.

Välismakse selgitus palume kirjutada inglise keeles ja see peab sisaldama selget viidet makse eesmärgile (arve, lepingu numbrit ja kuupäeva, kaupade või teenuste kirjeldusi vms).

Palun pöörake tähelepanu RUB-maksete muutunud juhtnööridele. Täpsem info on leitav kodulehel ja maksevormi abitekstides.

Eraisikute internetipanga DEMO
Sisene  Link avaneb uues aknasKüsimuste korral helistage meie 24/7 töötavale klienditoele telefonil +372 628 3300 või saatke kiri aadressil info@luminor.ee.

Ühenduse turvalisuse tagamiseks on infovahetus krüpteeritud SSL-tehnikaga. Olekuribal paiknev lukk näitab, et ühendus on turvaline. Lukule vajutades võite kontrollida, kas ühendus on ikka Luminoriga.

© 2020 Luminor · 27.09.2020 16:56:14 EEST